دانلود مقاله کنترل روند جداسازی لایه مرزی با استفاده از مکش و تزریق داخلی (اصل مقاله انگلیسی به همراه ترجمه فارسی بصورت word)

نوع فایل
word & pdf
حجم فایل
1.15 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
20 بهمن 1396
تعداد بازدید
925 بازدید
12،000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

مقاله

BOUNDARY-LAYER SEPARATION CONTROL USING

LOCAL SUCTION AND INJECTION

(کنترل روند جداسازی لایه مرزی با استفاده از مکش و تزریق داخلی)

در ۱۶ صفحه به همراه ترجمه فارسی آن بصورت فایل ورد با پرداخت مبلغ ناچیز. (مناسب برای رشته های مهندسی مکانیک، هوافضا و …)

۵
جدایی لایه مرزی از لبه حمله ی یک جسم ایرودینامیکی موجب شروع روند واماندگی می شود. روندی که عموما برای شرح دادن افت قوی و ناگهانی لیفت است.مکانیسم های کنترلی گوناگونی که ممکن است موجب کم شدن یا خنثی شدن روند جدایی شود،وجود دارد.در این تحقیق،یک سری شبیه سازی عددی برای پیدا کردن تاثیر مکش یا مکش/خروج هوا به عنوان مکانیسم های کنترلی جدایی خط مقدم در ارقام رینولد بالا انجام داده میشود.درطرح ریزی لبه حمله،عبور جریان ناپایدار از یک جسم ایرودینامیکی نازک در جریان بخار اب یکنواخت به عنوان یک مشکل مورد ازمایش قرار گرفته.

محلول های بی ثبات لایه مرزی از ترکیب تکنیک هایEULERAN و LAGRANGIAN به دست امد که برای یک مقطع ایرودینامیکی که در زاویه حمله متجاوز از مقادیر های اصلی هست،بود.اثار پارامتری گوناگون همراه با طول محدود در مکش و شیار های تزریقی،موقعیت و قدرت مکش انها مورد ازمایش قرار گرفت.اصطلاحات اصلی متدد عددی لگرانگین خواستار شبیه سازی مکش و تزریق در دیوار بود.وقتیکه مکش در یک درجه اولیه شروع شده باشد دیرکردهای قابل توجهی در جداسازی ممکن است دیده شود حتی اگر مکش ضعیف باشد.وقتیکه مکش و تزریق هردو باهم اعمال شوند‌از روند جداسازی جلوگیری میشود اما نتیجه ای که حاصل میشود موثر تر از نتیجه ای که توسط خود مکش به تنهایی گرفته میشود نخواهد بود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش درخواهد آمد. همچنین یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • برای اکسترکت فایل‌ها (خارج کردن از حالت فشرده) از نرم‌افزار WinRAR استفاده کنید.
  • فایل‌هایی که از چندین پارت تشکیل شده‌اند، ابتدا تمامی پارت‌ها را دانلود کرده سپس همه را یکجا انتخاب کرده و اکسترکت نمایید.
  • هیچ‌کدام از فایل‌های فشرده دارای رمزعبور نیستند.
  • درصورتی‌که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید و یا با مشکلی در پروسه پرداخت مواجه شدید با ما تماس بگیرید.