دانلود مقاله تخلیه دی الکتریک سدکننده حرکت هواپیما (اصل مقاله انگلیسی به همراه ترجمه فارسی word)

نوع فایل
word & pdf
حجم فایل
6.5 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
19 بهمن 1396
تعداد بازدید
629 بازدید
15،000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود مقاله

 Dielectric-Barrier Discharges. Principle and Applications
تخلیه دی الکتریک سدکننده حرکت هواپیما

 

در ۲۱ صفحه به همراه فایل ترجمه فارسی در ورد. (مناسب برای رشته های مهندسی مکانیک، هوافضا و …)

 

۴۴ اصل و برنامه ها

هال آرشیو دسترسی آزاد و چند منظوره برای سپرده‌گذاری و انتشار اسناد پژوهشی و علمی است چه بسا آنها منتشر شده باشند یا نه. این اسناد ممکن است از موسسه‌های آموزشی و تحقیقاتی در فرانسه یا خارج از کشور و یا از مراکز تحقیقاتی دولتی و یا خصوصی باشند.
تخلیه دی ـ الکتریک مانع (تخلیه خاموش) تخلیه‌ای غیرتعادل است که می‌تواند به راحتی بر روی محدوده دما و فشرده گسترده عمل کند. این تخلیه‌های مخرب کوتاه مدت، دارای ویژگی‌های تخلیه گاز فشار بالا با انرژی‌های الکترون می‌باشد. کاربرد سنتی برای لامپ‌های بزرگ ازن و co با قدرت بالا دارد و برنامه‌های کاربردی اضافی برای درمان سطح و کنترل آلودگی به سرعت فن‌آوری‌های در حال ظهور وجود دارد. اخیراً بازیافت گازهای گلخانه‌ای و استفاده از تخلیه دیواره‌های الکتریکی مورد بحث قرار گرفته است.

از تخلیه دی-الکتریک (DBDها)، همچنین به عنوان تخلیه بیش از حد و یا تخلیه خاموش برای مدت زمان طولانی اشاره شده است. نسل تابش مادون قرمز منسوج قدرتمند در CO، لیزر و اشعه ایزومر غیرواقعی (VUV یا UV) در لامپ های اگزایمر دو نمونه است که در چند سال آینده به صورت تجاری عرضه می شود. فرایندهای دیگر مثل کنترل آلودگی یا درمان سطحی با DBDها، وعده‌های زیادی را برای آینده نشان می‌دهد. ایالات متحده و کره جنوبی، عصر جدیدی از برنامه‌‌های کاربردی دی اکسید کربن صنعتی چند میلیارد دلاری در سال 1996 ایجاد کرد.

مهم ترین مشخصه تخلیه دی الکتریک مانع، این است که پلاسمای غیر تعادل می‌تواند در طیف گسترده‌ای از تخلیه یا فشار تخلیه پالس یا تزریق پرتو الکترونی ارائه شود. انعطاف پذیری آن با توجه به پیکربندی هندسی، عامل محیط و پارامترهای عملیاتی بی‌سابقه است. اخیراً متوجه شده‌ایم که پارامترهای پلاسما،کانال‌های شکست خورده، که اغلب به تخلیه‌های میکرویی اشاره می‌شود، می‌توانند تحت تاثیر و مدل‌سازی قرار گیرند و برای یک برنامه داده شده بهینه سازی شوند. واکنش‌های شیمیایی پلاسما پس از تجزیه، بر اساس DBDها شرح داده شده است.

 

 

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش درخواهد آمد. همچنین یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • برای اکسترکت فایل‌ها (خارج کردن از حالت فشرده) از نرم‌افزار WinRAR استفاده کنید.
  • فایل‌هایی که از چندین پارت تشکیل شده‌اند، ابتدا تمامی پارت‌ها را دانلود کرده سپس همه را یکجا انتخاب کرده و اکسترکت نمایید.
  • هیچ‌کدام از فایل‌های فشرده دارای رمزعبور نیستند.
  • درصورتی‌که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید و یا با مشکلی در پروسه پرداخت مواجه شدید با ما تماس بگیرید.